Центр професійного розвитку
педагогічних працівників
Вінницької міської ради

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Вінницької міської ради


  
...

Регіональні ресурси

Комунальна установа
"Центр професійного розвитку
педагогічних працівників"

Вінницької міської ради

/
/
/
Замовити консультацію
Нове на сайті
17-05-2024
Тренінг

17.05. – 18.05.2024 року для ЗДНВР початкової школи Вінницької міської територіальної громади відбудеться тренінг в межах проєкту «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат», який реалізує громадська спілка Освіторія та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у партнерстві з Міністерством освіти і науки України.

Тренінг проводитимуть запрошені тренерки ГС «Освіторія» Ганна Остапенко та Світлана Шефер.

Місце проведення: КЗ «Вінницький ліцей №4».

Час проведення: 17.05.2024 з 15.00 до 19 год. та 18.05.2024 з 9.00 до 16.30 год.

Реєстрація за покликанням: https://cprvmr.edu.vn.ua/event-185

До зустрічі!

41
30-04-2024
Мітап

Мітап (різновид івентів) на тему " Історичні дослідження про справжній День Перемоги"  для спільнот " Виховна робота", вчителів історії має на меті розкрити причини відзначення в Єропі Дня Перемоги 8 травня, а за традицією колишньої імперії срср - 9 травня. Це дасть змогу вчителям, класним керівникам зруйнувати стереотипи, які частково проодовжують існувати на теренах України в традиціях,  свідомості окремих громадян України, а також   міфи радянщини, нав'язані не одному поколінню народів колишнього срср. 

Приєднатися класним керівникам та вчителям, що викладають у 10 класах ТУТ

29-04-2024
Тренінг

29 квітня 2024 року о 15:00 год. відбудеться тренінг для спільноти вчителів німецької мови "Spielerisch zur Grammatik – universelle grammatische Spiele für Deutschunterricht".

Реєстрація на захід є обов"язковою. Лист з покликанням на реєстрацію надіслано на заклади системою  документообігу. 

Буде розіграш підручників серед учасників тренінгу, а також будуть видаватись сертифікати підвищення кваліфікації. 

Запрошуємо вчителів німецької мови на тренінг!

26-04-2024
Майстер-клас

Поки готується опис майстер-класу, запрошуємо вас до перегляду відеозапису за рокликанням нижче.

------------------------------------------------------------

Домашнє завдання

Використовуючи графічні засоби пакету MS Office,  а саме, інструменти векторної графіки, створіть постер-об'яву про дитяче свято у вашому закладі. Зверніть увагу на такі деталі:

  • В якості програми для створення графіки зручно використовувати PowerPoint, через те, що у ній є можливість зберегти весь слайд у вигляді гракфічного файлу.
  • У якості фону вашого постера бажано використати звичайний прямокутник  із градієнтною заливкю. Це покаже ваше вміння користуватись цим інструментом.
  • Обов'язково створіть візерунок з однакових фігурок, кожна з яких - це копія однієї, яка, в свою чергу, створена з графічних примітивів (овалів, прямокутників, або інших фігур з набору MS Office), або, що краще, методом перерізу або з'єднання з простих фігур з утворенням нових складних форм.
  • Творчо використовуйте налаштування форм векторних фігур за допомогою вузлів та ліній контуру.
  • Обов'язково використайте текстовий напис з використанням інструменту WordArt. Спробуйте застосувати до нього  текстовий  ефект "Перетворення" з метою викривлення форми напису. Ознайомтесь зі всіма можливостями цього інструменту.
  • Можна використати взяті з інтернету зображення, але обов'язково виріжте їх з фону за допомогою вбудованого в програму інструменту "Видалити фон"


Домашнє завдання подавати у вигляді графічного файлу отриманого зі слайду PowerPoint простим збереженням з вибором типу файлу *.jpg, або *.png.

Бажаємо творчих успіхів!

25-04-2024
Вебінар

25.05.2024 року учаснки вебінару на тему: "Веб-сервіси з інтерактивними презентаціями" вивчали та практикувалися з позиції здобувача освіти хмарні програмні забезпечення для презентацій для того, щоб зробити навчання більш цікавим та результативним.

Продемонстровані платформи, які мають не тільки презентативний матеріал. а й можливість інтерактиву.

MENTIMETR (МЕНТІМЕТЕР)  - сервіс з онлайн - опитувань, що має можливості презентацій із зворотнім зв'язком у режимі реального часу. Функціонал Ментіметру дозволяє залучати до спільної діяльності, взаємодіяти та обговорювати питання. Використовувати для оцінки сформованості термінів, понять та перевірки вивчених знань з теми, розділу. Допоміжний компонент для дистанційного, змішаного навчання та виконання самостійно.

 NEARPOD (НЕАРПОД) - це онлайн-платформа, яка дозволяє вчителям і учням взаємодіяти один з одним, зберігати результати навчання та відстежувати навчальним поступ у здобувачів освіти.

Платформа має багато різних інструментів - вікторини, малювання, віртуальна екскурсія, підбір, голосування, спільна праця та інші, що дозволяє проводити дистанційні уроки різними формами.

Результативний інструмент для дистанційного навчання з метою результавного оцінювання всіх учасників.

AhaSlides  (АхаСлайдс)— це хмарне програмне забезпечення для презентацій, створене для того, щоб зробити презентації більш інтерактивними та привабливими. Залучайте будь-яку аудиторію за допомогою хмар слів, живих опитувань, вікторин, запитань і відповідей, інструментів мозкового штурму тощо. Працює з PowerPoint та YouTube.

 

ВІДЕОЗАПИС ВЕБІНАРУ ТУТ

25-04-2024
Майстер-клас

Поки готується опис майстер-класу, запрошуємо вас переглянути його відеозапис за покликанням нижче.

________________________________________________________

Домашнє завдання.

Використовуючи засіб злиття, за допомогою табличного процесора MS EXCEL та текстового радактора MS Word виготовити пакет документів, а саме сертифікати на вручення грошових винагород учням, що зайняли призові місця на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики 2023-2024 н.р. (лише 9 клас). Результати олімпіади ви знайдете за покликанням https://cprvmr.edu.vn.ua/uploads/main_folders/olymp1/2023-2024/fizyka/fizyka%202023%20ostatochni.xlsx 

 

 

25-04-2024
Тренінг

25 квітня 2024 року вкотре зібралась Спільнота вчителів іноземних мов в рамках проєкту «Collaboration for Innovation», щоб розглянути питання, які хвилюють кожного вчителя сьогодні.

Вперше в українському середовищі поняття «академічної доброчесності» з’явилось в Законі України «Про освіту» у 2017 році, хоча самі принципи, закладені в його основу, споконвіків допомагали людям співіснувати та розвиватися.

Стаття 42 Закону України “Про освіту” присвячена академічній доброчесності, де визначено, що академічна доброчесність — це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.

Під час заходу у своєму виступі Лановенко Алла Олегівна, координаторка Спільноти вчителів іноземних мов міста, привернула увагу учасників  заходу до питань впровадження академічної доброчесності,  чому саме «академічна доброчесність», а не просто «доброчесність», які фундаментальні цінності академічної доброчесності, види порушень академічної доброчесності,  вимоги щодо дотримання академічної доброчесності учасниками освітнього процесу, а також які види відповідальності передбачені щодо порушень академічної доброчесності. Також розглянули ключові  вимоги щодо створення Положення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу в закладі освіти.

Офіс доброчесності НАЗК створено у 2020 році з метою впровадження освітніх ініціатив для поширення доброчесності. Віддтак,  офісом доброчесності в Україні впроваджується проєкт «Прозора школа», де наші вінницькі заклади  освіти міста  беруть активну участь. Офісом доброчесності НАЗК розроблено базовий курс для вчителів «Прозора школа: як побудувати доброчесне середовище», а також розроблені цікаві, корисні та ефективні інструменти для навчання учнів доброчесності. Усі вони безкоштовно доступні на сайті Офісу доброчесності НАЗК за покликанням: https://prosvita.nazk.gov.ua/dobrochesnist/navchaj-inshyh

 В рамках проєкту «Прозора школа» на базі комунального закладу «Вінницька гімназія №24» було створено Перший український «Хаб доброчесності», який став осередком об’єднання педагогічного колективу, учнів, батьків з метою впровадження антикорупційних програм, організації заходів та забезпечення сталого розвитку доброчесної культури в навчальному закладі. Менеджерка хабу – директорка гімназії Климчук Наталя Валентинівна та координаторка проєкту,  вчителька англійської мови Гіренко Марина Анатоліївна, організували та провели масштабне навчання для 33 закладів освіти щодо формування та  розвитку культури академічної доброчесності в закладах освіти міста.  

Ініціативу підтримав  комунальний заклад «Вінницький ліцей №4», де  також прагнуть розбудовувати доброчесне та прозоре освітнє середовище, у якому довіряють і поважають права усіх учасників освітнього процесу. Тому в рамках роботи проєкту  «Прозора школа» від НАЗК нещодавно у комунальному закладі «Вінницький ліцей №4» було створено Другий «Хаб доброчесності», щоб надавати допомогу закладам освіти міста підтримати цінності доброчесності та запровадити навчання з антикорупції та доброчесності.

Активним учасником проєкту «Прозора школа» також є комунальний заклад «Вінницький ліцей №12». Під час заходу вчителька англійської мови Жураковська Ольга Миколаївна поділилась практичними прийомами, завданнями, онлайн сервісами, тестами та квестами для  навчання учнів академічної доброчесності, які вона використовує в роботі з учнями різних вікових категорій і рекомендує використовувати їх під час уроків, виховних годин, позакласної роботи.

Панібратюк Лариса Ігорівна, вчителька комунального закладу «Вінницький ліцей №10» провела для вчителів майстер-клас під час якого продемонструвала якою дійсно захоплюючою може бути робота зі створення різноманітних вправ та завдань на порталі «LiveWorksheets.com» для роботи вчителя іноземної мови. LiveWorksheets дозволяє перетворити традиційні робочі матеріали в форматі doc, pdf, jpg  на інтерактивні онлайн-вправи з автоматичним оцінюванням, роблячи їх живими! Чудовий інструмент для учителів!

Детальніше з матеріалами заходу можна ознайомитись на сайті КУ «ЦПРПП ВМР» на сторінці Спільноти вчителів іноземних мов за покликанням: https://cprvmr.edu.vn.ua/

23-04-2024
Інформаційна зустріч

Під час зустрічі учасники ознайомилися із порядком аналізу даних  та внесення оновленої інформації до електронної бази підручників ЗЗСО ВМТГ в режимі онлайн.

Також присутні були проінформовані про термінами конкурсного відбору підручників з окремих предметів для 7 та 11 класів та алгоритмом дій керівництва закладу, педагогічних працівників та відповідального за оформлення вибору закладу для їх замовлення.

Матеріали на допомогу: https://salo.li/4A60F26 (розділ «7 та 11 класи (окремі предмети»)).

Напрямки роботи
Професійні спільноти
Регіональні ресурси

Комунальна установа
Центр професійного розвитку
педагогічних працівників
Вінницької міської ради

21050, м.Вінниця, вул. Мури,4
Тел: +38(0432) 67-32-53
E-mail: zprppvmr@galaxy.vn.ua,
cprpp.vin@gmail.com

Комунальна установа
Центр професійного розвитку
педагогічних працівників
Вінницької міської ради

21050, м.Вінниця, вул. Мури,4
Тел: +38(0432) 67-32-53
E-mail: zprppvmr@galaxy.vn.ua,
cprpp.vin@gmail.com

Створено на AVE.cms v3.28. Хостинг LIKT. Дизайн: хххххххххххх. Верстка: Мельник Тарас. Фото: Василь Медяний

ЦП КУ "ЦПРПП ВМР" - Вінниця - 2021

Категорії сайту
Актуально
Корисні покликання

Комунальна установа
Центр професійного розвитку
педагогічних працівників
Вінницької міської ради

21050, м.Вінниця, вул. Мури,4
Тел: +38(0432) 67-32-53
E-mail: zprppvmr@galaxy.vn.ua,
cprpp.vin@gmail.com

Комунальна установа
Центр професійного розвитку
педагогічних працівників
Вінницької міської ради

21050, м.Вінниця, вул. Мури,4
Тел: +38(0432) 67-32-53
E-mail: zprppvmr@galaxy.vn.ua,
cprpp.vin@gmail.com




Створено на AVE.cms v3.28 Хостинг LIKT
Дизайн: хххххххххххх Верстка: Мельник Тарас
Фото: Василь Медяний

ЦП КУ "ЦПРПП ВМР"
Вінниця - 2021

Про нас   
Календар подій   
Напрямки роботи   
Підвищення кваліфікації   
Професійні спільноти   
Дошкільна освіта   
Початкова школа   
Середня та старша школа   
Виховна робота   
Психологічна служба