Педагогічна практика студентів 3 курсу у школі-гімназії

         Нещодавно у нашій гімназії відбулася педагогічна практика студентів 3 курсу Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського. Студенти проходили навчання за міжнародною інноваційною програмою з методики/дидактики в рамках співпраці з Гете-інститутом «DLLDeutsch lehren lernen». Саме за цією програмою студенти провели PEPпрактично-орієнтований проект, під час якого використовувалися нові методики викладання німецької мови.

Педагогічна практика  студентів полягала у застосуванні інтерактивних вправ і завдань на уроці німецької мови. Студенти-практиканти вчилися добирати та розробляти завдання відповідно до мети, логічно їх структурувати, вибудовувати секвенції для розвитку продуктивних навичок говоріння та письма. А саме темою проекту  за міжнародною програмою  було застосування на уроці вправ та завдань, що активізують учнів до навчального процесу.

А зараз ми пропонуємо Вам фотографії з відкритих уроків студентів-практикантів, які вміло показали всі свої знання та навички на практиці.