Тиждень німецької мови

(23-27.10.2017)

Тиждень німецької мови в нашій школі пройшов досить цікаво, насичено та пізнавально для учнів. Протягом тижня вчителями німецької мови було проведено відкриті уроки та заходи. Так, зокрема, було проведено відкритий позакласний захід для учнів 7 класів «Знавці німецької мови» (вчитель – Бикова К. Ю.), відкритий урок з учнями 5-А класу «Моя сім’я» (вчитель – Білоус А. П.), відкритий урок з учнями 9-Д класу «Кіно»  (вчитель  Предан А. А.), відкритий урок з учнями 5 класу «Професії рідних» (вчитель – Ящук А. В.). Також, вчителями та гімназистами було організовано  показ живих скульптур «Німецькі казкові герої», які стали гарним доповненням до тижня вивчення німецької мови.

В рамках проекту Гете-інституту учнями та вчителями було відзнято відеоролик на тему «Чому варто вивчати німецьку мову?», до якого залучились учні 4-11 класів нашої школи.