Відповідно до  рішення Вінницької міської ради від 26.12.2014 № 1944 «Про  затвердження Комплексної програми «Основні напрямки  соціальної політики у м. Вінниці на 2015-2020 роки» встановлено пільги на проїзд учням загальноосвітніх шкіл у міському електротранспорті та автомобільному транспорті загального користування, який працює в звичайному режимі руху, шляхом видачі пільгових проїзних квитків (для учнів до 70 відсотків вартості).

Окрім цього вартість, проїзду в маршрутних таксі на навчання до школи та в зворотньому напрямку становить 50% від вартості квитка.

Зверніть увагу!

Всі пільгові тарифи діють за наявності учнівського квитка.

Шановні батьки!

На офіційному сайті Департаменту освіти Вінницької міської ради за посиланням

створено «Кабінет довіри» з питань захисту прав дітей та дотримання педагогічної етики в навчальних закладах міста.

Для об’єктивного розгляду матеріали «Кабінету довіри» доступні лише директору Департаменту освіти Вінницької міської ради.

У випадку розміщення звернення в «Кабінеті довіри» просимо Вас надавати достовірну інформацію (вказувати справжній контактний телефон, діючу електронну пошту) для зворотного зв’язку.