Організація харчування

Для забезпечення харчування учнів 1-11 класів працює шкільна їдальня

Їдальня обладнана відповідно до санітарних вимог

Протягом тижня діти отримують  м’ясні страви, страви з овочів та круп, а також соки та компоти.

Кожного дня для окремих категорій учнів складається меню.

В  їдальні працює буфет, в асортименті  якого: мучні, кондитерські вироби, напої, соки.

Пільгове харчування в закладах загальної середньої освіти

У закладах загальної середньої освіти міста Вінниці забезпечено безоплатним одноразовим харчуванням в розмірі 100% від вартості харчування учнів таких категорій:

Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту»,

Постанови Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 №116:

та Програми розвитку освіти в місті Вінниці

на 2013 – 2021 роки, затвердженої рішенням міської ради

від 04.12.2020 № 25:

·           діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

·         діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах;

·          учні 1 – 4-х класів;

·         учні 1 – 11-х класів, батьки яких є учасниками антитерористичної операції (операції об’єднаних сил);

·         учні 1-11 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

·         учні з числа внутрішньо переміщених осіб та дітей, що мають статус дитини, що постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів.

Для оформлення безкоштовного харчування

учнів пільгового контингенту батьки та особи, які їх замінюють, на ім`я директора закладу подають

такі документи:

·        заяву;

·        копію документів, що підтверджують соціальний статус дитини

Для забезпечення харчування учнів 1-11 класів працює шкільна їдальня

Їдальня обладнана відповідно до санітарних вимог

Кожного дня для окремих категорій учнів складається меню.