Кадровий склад вчителів закладу


Прізвище, ім'я, по батькові

Категорія

Посада

Освіта

1.

Панасюк Алла Володимирівна

вища,

учитель-методист

директор,

учитель зарубіжної літератури

вища

2.

Штодько Наталія Петрівна

вища,

учитель-методист

заступник директора з НВР, учитель укр.мови і літератури

вища

3.

Хмеляр Олена Георгіївна

вища,

учитель-методист

заступник директора з НМР, учитель німецької мови

вища

4.

Паламарчук Наталія Григорівна

І

заступник директора з НВР школи І ст., учитель математики

вища

5.

Морозова Наталія Анатоліївна

вища,

учитель-методист

заступник директора з НВР школи І ст., учитель англійської мови

вища

6.

Кравчук Ганна Павлівна

вища,

старший учитель

заступник директора з виховної роботи,  учитель музичного  мистецтва

вища

7.

Гаврилюк Галина Миколаївна

вища, практичний психолог-методист,

старший учитель

практичний психолог, учитель інформатики

вища

8.

Грицик Людмила Анатоліївна

І

соціальний педагог,

учитель заруб. .літератури

вища

9.

Федченко Наталя Василівна

 

ІІ

 

педагог-орг.

вища

10.

Фандеєва Наталія Яківна

вища,

педагог-організатор-методист,

старший учитель

педагог-орг.

Учитель осн.зд., Захисту Вітчизни

вища

11.

Іжик Тетяна Георгіївна

вища,

учитель-методист

учитель заруб. .літератури

вища

12.

Грамарчук Людмила Володимирівна

 

ІІ

 

учитель заруб. .літератури

вища

13.

Дем'янова Тетяна Володимирівна

вища

 

учитель заруб. .літератури

вища

14.

Ярощук Людмила Григорівна

вища,

учитель-методист

учитель укр.мови і літератури

вища

15.

Олійник Галина Михайлівна

вища,

учитель-методист

учитель укр.мови і літератури

вища

16.

Нежданова Лідія Іванівна

вища,

учитель-методист

учитель укр.мови і літератури

вища

17.

Примчук Юрій Миколайович

вища,

учитель-методист

учитель укр.мови і літератури

вища

18.

Костунець Любов Іванівна

вища,

учитель-методист

учитель укр.мови і літератури

вища

19.

Кальковець Галина Василівна

вища,старший учитель

учитель укр.мови і літератури

вища

20.

Золотухіна Людмила Анатоліївна

 

учитель укр.мови і літератури

вища

21.

Довгань Оксана Василівна

І

учитель укр.мови і літератури

вища

22.

Примчук Оксана Іванівна

вища,старший учитель

учитель укр.мови і літератури

вища

23.

Сазонова Ірина Василівна

Спеціаліст

 

учитель укр.мови і літератури

вища

24.

Абович Світлана Яковлівна

вища,

учитель-методист

учитель математики

вища

25.

Юр'єва Марина Олександрівна

вища,

учитель-методист

учитель математики

вища

26.

Коробко Богдана Степанівна

вища,

учитель-методист

учитель математики

вища

27.

Ліщук Алла Дмитрівна

вища,

старший учитель

учитель математики

вища

28.

Паламарчук Анна Олександрівна

ІІ

учитель математики

вища

29.

Палій Оксана Андріївна

вища

учитель інформатики

вища

30.

Сірак Сергій Вікторович

ІІ

учитель інформатики

вища

31.

Боцюра Катерина Юріївна

бакалавр

керівник гуртка

незакінчена вища

32.

Мартиненко Дмитро Олександрович

спеціаліст

лаборант кабінету інформатики

незакінчена вища

33.

Білоус Аліна Петрівна

вища

учитель німецької мови

вища

34.

Соловей Марина Миколаївна

вища,

учитель-методист

учитель англійської мови

вища

35.

Пастух Тетяна Петрівна

вища,

старший учитель

учитель англійської мови

вища

36.

Ряполова Світлана Борисівна

вища, учитель-методист

учитель англійської мови

вища

37.

Дзюба Валентина Карпівна

вища,старший учитель-методист

учитель англійської мови

вища

38.

Задорожнюк Ірина Анатоліївна

ІІ

учитель англійської мови

вища

39.

Предан Альона Анатоліївна

спеціаліст

учитель німецької мови

вища

40.

Бикова Катерина Юріївна

спеціаліст

учитель німецької мови

вища

41.

Колос Ольга Іванівна

І

учитель англійської мови

вища

42.

Миндру Марія Костянтинівна

ІІ

учитель англійської мови

вища

43.

Побережна Людмила Олександрівна

вища,старший учитель

учитель англійської мови

вища

44.

Медецька Наталія Миколаївна

І

учитель англійської мови

вища

45.

Богайчук Ірина Сергіївна

ІІ

учитель англійської мови

вища

46.

Ящук Анастасія Василівна

ІІ

учитель німецької мови

вища

47.

Блащук Анатолій Петрович

вища

учитель фізики

вища

48.

Кучанська Алла Григорівна

вища,

старший учитель

учитель фізики

вища

49.

Сичова Валентина Олексіївна

вища,

учитель-методист

учитель історії

вища

50.

Поліщук Людмила Веніамінівна

вища,

учитель-методист

учитель історії, правознавства

вища

51.

Скакун Валентина Дмитрівна

вища, учитель-методист

учитель історії

вища

52.

Скобєєва Інна Михайлівна

вища,

старший учитель

учитель історії

вища

53.

Полєшко Тетяна Анатоліївна

вища

учитель біології

вища

54.

Орлюк Леся Леонідівна

спеціаліст

учитель біології, хімії

вища

55.

Дячук Людмила Василівна

вища,

учитель-методист

учитель геогафії

вища

56.

Бабак Тетяна Анатоліївна

вища,

старший учитель

учитель геогафії

вища

57.

Себестіянська Алла Анатоліївна

І

учитель геогафії

вища

58.

Іщенко Олена Григорівна

вища ,

старший учитель

учитель економіки

вища

59.

Іщенко Лариса Миколаївна

вища,старший учитель

учитель хімії

вища

60.

Костюк Олена Іванівна

І

учитель фізичної культури

вища

61.

Шевчук Петро Миколайович

вища,старший учитель

учитель фізичної культури

вища

62.

Марченко Тетяна Миколаївна

вища

учитель фізичної культури

вища

63.

Бутакова Юлія Михайлівна

ІІ

учитель фізичної культури

вища

64.

Вадовська Ірина Сергіївна

  спеціаліст

учитель фізичної культури

Середня спеціальна

65.

Поліщук Маріам Валеріївна

  спеціаліст

учитель фізичної культури

Середня спеціальна

66.

Швед Наталія Володимирівна

Бакалавр

учитель фізичної культури

незакінчена вища

67.

Слюсар Наталія Володимирівна

ІІ

учитель трудового навчання

вища

68.

Сінькова Марія Валеріївна

вища

учитель трудового навчання

вища

69.

Полішвайко Роман Володимирович

спеціаліст

учитель трудового навчання

вища

70.

Поліщук Дмитро Петрович

вища

учитель трудового навчання

вища

71.

Слободянюк Андрій Миколайович

вища,

старший учитель

учитель музичного мистецтва

вища

72.

Кулик Людмила Анатоліївна

ІІ

учитель музичного мистецтва

вища

73.

Нечипорук Наталія Володимирівна

вища

учитель образотворчого мистецтва

вища

74.

Шевчук Світлана Іванівна

ІІ

учитель початкових класів

вища

75.

Каплановська Майя Ігорівна

старший учитель

учитель початкових класів

вища

76.

Маркіна Ніна Юріївна

І

учитель початкових класів

вища

77.

Войткова Діана Борисівна

спеціаліст

учитель початкових класів

вища

78.

Петровська Людмила Степанівна

вища,

старший учитель

учитель початкових класів

вища

79.

Савчук Валентина Іванівна

вища,

учитель-методист

учитель початкових класів

вища

80.

Круківська Марина Федорівна

вища,старший учитель

учитель початкових класів

вища

81.

Довгань Людмила Дем'янівна

вища,

старший учитель

учитель початкових класів

вища

82.

Бадунь Світлана Леонідівна

вища

учитель початкових класів

вища

83.

Малащинська Аліна Анатоліївна

спеціаліст

учитель початкових класів

вища

84.

Григорук Наталія Володимирівна

вища

учитель початкових класів

вища

85.

Христич Надія Дмитрівна

вища,

учитель-методист

учитель початкових класів

вища

86.

Дзюбанчук Олена Олегівна

І

учитель початкових класів

вища

87.

Пращерук Світлана Юріївна

спеціаліст

учитель початкових класів

вища

88.

Гук Любов Володимирівна

спеціаліст

учитель початкових класів

вища

89.

Данилюк Марія Василівна

вища

учитель початкових класів

вища

90.

Голубенко Алла Василівна

спеціаліст

учитель початкових класів

середня спеціальна

91.

Біднячук Наталія Василівна

І

учитель початкових класів

вища

92.

Гаврилюк Людмила Борисівна

вища

старший учитель

учитель початкових класів

вища

93.

Тарасюк Аліна Володимирівна

ІІ

учитель початкових класів

вища

94.

Ніколаєць Світлана Олександрівна

вища,

учитель-методист

учитель початкових класів

вища

95.

Доманська Альона Віталіївна

спеціаліст

Вихователь ГПД

вища

96.

Савкова Інна Андріївна

спеціаліст

Крівник Гуртка

середня спеціальна