27.08.18 Крізь століття

У вівторок 27.02.18 відбулась конференція, участь в якій взяли учні 10-А, 11-А,Б класів, студенти-історики, що проходять практику в закладі. Тема Прес-конференції:  «Крізь століття. Погляд на українську революцію».

Мета заходу: в ігровій формі систематизувати та узагальнити знання учнів з  теми "Національно-визвольна боротьба 1917-1921 р.р.". Велику увагу приділили  взаємозв’язку історії та сучасності. Захід посприяв формуванню в учнів навичок самостійної роботи з різними джерелами інформації.  Виробилась практика участі в обговоренні, учасники аргументовано відстоювали свій погляд. Намагались виховувати повагу до традицій боротьби за незалежність, посприяли становленню громадянської самосвідомості учнів.

Прес-секретарем була учениця 10-А класу Довгань Богдана.

Кореспонденти видань різних часів задавали суперечливі питання, на які знаходили відповіді експерти.