Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

Під такою назвою 7 березня 2018 року біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбулася лінійка, присвячена 204 річниці від Дня народження Кобзаря.  На святкуванні були присутні учні з 8 по 11 клас, батьки, вчительський колектив.

Метою заходу було показати світову велич Кобзаря, його значимість для всіх людей на планеті, розкрити неосяжність його таланту, визначити роль великого сина українського народу в літературній спадщині, культурі українського народу, виховувати почуття національної гідності, гордості за великого патріота України, прививати любов та шану до слова українського Пророка.

Ведучі заходу  учні  11 класу  Борисюк Олександр та Грабовська Софія повідали про те, що життя і творчість Тараса Шевченка присвячені українському народу. Він пробудив націю зі сну рабства, закликав до боротьби за волю. Тарас Григорович мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуть мову, культуру та історію народу, а люди будуть щасливими. І закликав до цього співвітчизників. Завдяки заповітам Великого Кобзаря українці здобули незалежність і державність рідної країни. Життєдайна поезія Шевченка вселяє в нас надію в майбутнє українського народу і подальше його процвітання.

З привітальним словом виступила заступник директора школи-гімназії № 30 Штодько Наталія Петрівна, яка закликала учнів пишатися ім’ям Тараса Шевченка, як пишаються ним дорослі, дорожити словом поета, яке народилося заради істини, заради правди.

Учасники заходу вшанували пам'ять Тараса Шевченка покладанням квітів до пам’ятника Великому Кобзареві.