Гумор

Як кажуть, сміх проганяє з обличчя зиму, і без гумору тут не обійтись. Адже це не тільки мистецтво, а й засіб для лікування. Запорукою вдалої сміхотерапії є майстерні жарти. І це чудово демонструють діти. Уже дванадцятий рік поспіль на міському конкурсі сатири і гумору імені Анатолія Гарматюка діти жартували досхочу. 11 квітня 2018 року серед 80 учасників була і учениця 5-Д класу Кулагіна Анастасія. Незважаючи на розважальний формат, вона готувалася серйозно. Для виступу було обрано дві гуморески:  "Записка" Анатолія Гарматюка та  "Рецепт від схуднення" Богдана Ділая.

Дуже гарно сприйняв зал виступ нашого конкурсанта. Особливо яскраво й артистично Анастасія представила другу гумореску, викликавши бурхливі оплески глядачів.

Дякуємо Кулагіній Анастасії за гарну підготовку та яскравий виступ і бажаємо подальших перемог!