Голодомор. Пам'ятаємо

Протягом листопада місяця учні 7-Д класу КЗ " НВК: загальноосвітньої школи І-ІІІ ст -гімназії № 30 ім. Тараса Шевченка ВМР"   працювали на проєктом «Ми пам'ятаємо»,  по вшануванню пам’яті  жертв Голодомору. Учні відвідали краєзнавчий музей, де під час тематичної екскурсії дізналися про жахливі події  32-33 років, переглянули короткометражну стрічку «Червоне намисто» та документальний фільм «Голодомор 1932-1933 рр», а також записали спогади, які передаються в їх родинах через кілька поколінь від тих, хто був свідком  голодного 33-го і на чию долю випало відчути  і пережити увесь жах того трагічного часу. Напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору  діти вшанували пам’ять померлих покладанням квітів до пам’ятника жертвам Голодомору.