Тиждень англійської мови

Тиждень німецької мови

З 17 по 22 жовтня у закладі пройшов тиждень німецької мови під гаслом «Хто не вивчає іноземну мову – той не знає своєї власної». Під час проведення тижня учителі німецької мови провели відкриті уроки та виховний захід з предмету, зокрема, вчителем Биковою К. Ю. було проведено  урок у 6-А класі за темою «Професії», вчителем Предан А. А. було проведено  урок у 8-Д класі за темою «Домашні обов’язки», а також учителем Білоус А. П. було проведено виховний захід у 7-Г класі за темою «Знавці Німеччини».

Протягом тижня в коридорах закладу лунала музика німецьких та австрійських композиторів, школа  була прикрашена німецькомовними стіннівками. У п’ятницю відбувся круглий стіл вчителів німецької мови «Позакласні заходи як засіб активізації пізнавального інтересу учнів до вивчення німецької мови»