З 2 по 6 жовтня 2017 року у закладі пройшов Тиждень

наставника

За молодими педагогами закріплено наставників: вчителя початкових класів вищої  категорії, учителя - методиста Ніколаєць С.О., керівника методичного об’єднання вчителів фізичної  культури, вчителя фізичної культури І категорії Костюк О.І., вчителя фізичної культури вищої категорії Марченко Т.М.,  вчителя трудового навчання вищої категорії Поліщука Д.П. Метою Тижня наставника було допомогти швидше адаптуватися до умов шкільного життя учителю трудового навчання 1-го року роботи Полішвайку Р.В., ознайомити молодих педагогів  2-3 року роботи учителя початкових класів Голубенко А.В., учителів фізичної культури Вадовську І.С., Поліщук М.В.  із сучасними методиками й технологіями навчання, педагогічним досвідом учителів школи –гімназії. Проведенню Тижня передувала підготовча робота, керівником Школи молодого учителя «Паросток»  Скакун В.Д. було складено план його проведення. В рамках тижня було проведено ряд відкритих   уроків учителями-наставниками:

-                              урок фізичної культури у 8-В та 9-А класах за темою «Легка атлетика, учителі Марченко Т.М. та Костюк О.І.

-              урок трудового навчання у 5-Д класі за темою «Нанесення малюнка. Будова лобзика. Прийоми роботи з ним», учитель  Поліщук Д.

-                 урок української мови  у 3-Д класі за темою «Звертання, розділові знаки при них», учитель Ніколаєць С.О.

Молоді педагоги відвідували уроки наставників та мали змогу ознайомитись із плануванням навчального матеріалу, критеріями оцінювання начальних досягнень учнів,  інноваційними підходами щодо викладання предметів; взяли участь у їх обговоренні та отримали від заступника директора з НМР Хмеляр О.Г. схеми аналізу уроку. У процесі спостереження за уроком наставника  молоді учителі переймали  досвід та зразки праці, що допоможе   виробити власний стиль діяльності.